• Biyokimya Bölümü Taban Puanları

  Biyokimya Bölümü Taban Puanları

  2019 yılında üniversite sınavında Biyokimya bölümünü tercih edecek üniversite adayları için bu bölümün kaç üniversitede bulunduğu, hangi üniversitelerde bulunduğu, üniversite taban puanları, puan türleri, genel kontenjanları, yerleşen öğrenci sayıları, taban puanları, tavan puanları, okul birincisi kontenjanları, okul birincisi en küçük ve en yüksek puanları, bölümlerin bulundukları fakülteler, bu bölümden mezun olan öğrenciler nerelerde çalışır, ne kadar maaş alır hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

  Biyokimya bölümü TYT puan türü ile öğrenci alan 2 yıllık bir bölümdür. Biyokimya bölümünün 4 yıllık bölümüde vardır. 4 yıllık bölümün taban puanlarını Biyokimya bölümü taban puanları 4 yıllık yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Biyokimya bölümü taban puanları, puan türleri, genel kontenjanları, yerleşen öğrenci sayıları, taban puanları, tavan puanları, okul birincisi kontenjanları, okul birincisi yerleşen öğrenci sayıları, okul birincisi taban ve tavan puanları, bölümlerin bulunduğu meslek yüksekokullarını aşağıdaki Biyokimya bölümü taban puanları tablosundan inceleyebilirsiniz.

  Biyokimya bölümü 2 üniversitede bulunmaktadır. Bölümün bulunduğu üniversiteler :

  • KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS)
  • KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)

  Biyokimya Bölümü Taban Puanları

  Üniversite Adı Meslek Yüksekokulu Bölüm Puan Türü Genel Kontenjan Yerleşen Sayısı Taban Puanı Tavan Puanı OB Kontenjanı OB Yerleşen Sayısı OB Taban Puanı OB Tavan Puanı
  KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS) Kars Meslek Yüksekokulu Biyokimya TYT 30 31 214.33555 286.47749 1 0 -- --
  KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) Maçka Meslek Yüksekokulu Biyokimya TYT 60 61 244.19463 292.1138 2 1 204.31719 204.31719


  Biyokimya Bölümü Taban Puanları için yorum yap :

  Biyokimya Bölümü Taban Puanları ilgili aklına takılan soruları sorabilir veya bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

   

  Bu sayfa için yorum yazılmamıştır ilk yorumu siz yazabilirsiniz.