• Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları

  2019 yılında üniversite sınavında Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü tercih edecek üniversite adayları için bu bölümün kaç üniversitede bulunduğu, hangi üniversitelerde bulunduğu, üniversite taban puanları, puan türleri, genel kontenjanları, yerleşen öğrenci sayıları, taban puanları, tavan puanları, okul birincisi kontenjanları, okul birincisi en küçük ve en yüksek puanları, bölümlerin bulundukları fakülteler, bu bölümden mezun olan öğrenciler nerelerde çalışır, ne kadar maaş alır hakkında aklınıza takılan soruların cevaplarını vermeye çalışacağız.

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü EA(Eşit ağırlık) puanı ile öğrenci almaktadır.

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü 4 yıllık bir bölümdür.

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümüne bu sen okul birinciliği kontenjanlarından hiç kimse yerleşmemiştir.

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunları devlet okullarında, özel okullarda veya özel firmalarda çalışabilirler. 

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunlarının maaşları ise devlet okullarında başladıklarında 3000 Tl , özel kurumlarda ise kendi tecrübe ve deneyimlerine göre maaşları değişmektedir.

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü taban puanları, puan türleri, genel kontenjanları, yerleşen öğrenci sayıları, taban puanları, tavan puanları, okul birincisi kontenjanları, okul birincisi yerleşen öğrenci sayıları, okul birincisi taban ve tavan puanları, bölümlerin bulunduğu fakülteleri aşağıdaki Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü taban puanları tablosundan inceleyebilirsiniz.

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü 2 üniversitede bulunmaktadır. Bölümün bulunduğu üniversiteler :

  • KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
  • UŞAK ÜNİVERSİTESİ

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları

  Üniversite Adı Fakülte Bölüm Puan Türü Genel Kontenjan Yerleşen Sayısı Taban Puanı Tavan Puanı OB Kontenjanı OB Yerleşen Sayısı OB Taban Puanı OB Tavan Puanı
  KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği EA 95 98 301.58378 364.05515 3 0 -- --
  UŞAK ÜNİVERSİTESİ Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği EA 60 62 291.30477 392.51264 2 0 -- --


  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları için yorum yap :

  Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Taban Puanları ilgili aklına takılan soruları sorabilir veya bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

   

  Bu sayfa için yorum yazılmamıştır ilk yorumu siz yazabilirsiniz.