• Yakışıklı erkeklerin veya güzel kadınların sadece bu özelliklerinden yola çıkarak akıllı, başarılı, hoşgörülü ve yardımsever olduklarına inanma durumuna ne ad verilir?

  Yakışıklı erkeklerin veya güzel kadınların sadece bu özelliklerinden yola çıkarak akıllı, başarılı, hoşgörülü ve yardımsever olduklarına inanma durumuna ne ad verilir?

  Soru: Yakışıklı erkeklerin veya güzel kadınların sadece bu özelliklerinden yola çıkarak akıllı, başarılı, hoşgörülü ve yardımsever olduklarına inanma durumuna ne ad verilir?

  A- Pigou etkisi

  B- Halo etkisi

  C- Zeigarnik etkisi

  D- Mandela etkisi

  Cevap: Halo etkisi

  Eğer sorunun cevabı yüklenmemişse siz soruya yorum yapana kadar cevap eklenecektir.Yorum yaptıktan sonra sayfayı yenilerseniz cevaba ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler...


  Yakışıklı erkeklerin veya güzel kadınların sadece bu özelliklerinden yola çıkarak akıllı, başarılı, hoşgörülü ve yardımsever olduklarına inanma durumuna ne ad verilir? için yorum yap :

  Yakışıklı erkeklerin veya güzel kadınların sadece bu özelliklerinden yola çıkarak akıllı, başarılı, hoşgörülü ve yardımsever olduklarına inanma durumuna ne ad verilir? ilgili aklına takılan soruları sorabilir veya bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

   

  user profile image
  Hakan kesen yorum yaptı.
  2018-12-10 20:53:36 tarihinde.

  A pigou etkisi

  Cevap Yaz

   

   

  user profile image
  Büşra Üzel yorum yaptı.
  2018-12-10 20:53:59 tarihinde.

  Mandela etkisi

  Cevap Yaz

   

   

  user profile image
  K yorum yaptı.
  2018-12-10 20:54:50 tarihinde.

  Cok guzel site

  Cevap Yaz