• Vincent van Gogh 1884'te kardeşine yazdığı mektupta hangi mevsimdeki yalın ve güzel görünüşlü güneşi resme dökebilmenin kolay olmadığını söylemiştir?

  Vincent van Gogh 1884'te kardeşine yazdığı mektupta hangi mevsimdeki yalın ve güzel görünüşlü güneşi resme dökebilmenin kolay olmadığını söylemiştir?

  Bu soru 2018 yılında Kim milyoner olmak ister'in 786. bölümünde 17 Kasım Pazartesi akşamında soruldu.

  Yarışmada sorulan sorunun cevabını sizler için en kısa sürede bulmaya ve sizlere sunmaya çalışıyoruz. 

  Cevabın yüklenmesi uzun sürer ise sayfayı yenileyerek bekleyebilirsiniz. Sizler için en doğru cevabı en kısa sürede bulmak için yanınızdayız. Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkürler

  Soru : Vincent van Gogh 1884'te kardeşine yazdığı mektupta hangi mevsimdeki yalın ve güzel görünüşlü güneşi resme dökebilmenin kolay olmadığını söylemiştir?

  A- Sonbahar

  B- Kış

  C- İlkbahar

  D- Yaz

  Cevap: Yaz


  Vincent van Gogh 1884'te kardeşine yazdığı mektupta hangi mevsimdeki yalın ve güzel görünüşlü güneşi resme dökebilmenin kolay olmadığını söylemiştir? için yorum yap :

  Vincent van Gogh 1884'te kardeşine yazdığı mektupta hangi mevsimdeki yalın ve güzel görünüşlü güneşi resme dökebilmenin kolay olmadığını söylemiştir? ilgili aklına takılan soruları sorabilir veya bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

   

  user profile image
  mesut kvzkz yorum yaptı.
  2018-12-25 00:06:19 tarihinde.

  c: ilkbahar

  Cevap Yaz