• Ocak 2018'te Fransa'daki bir market zincirinde hangi üründe yapılan %70 oranındaki indirim müşteriler arasında kavgalara sebep olmuş ve duruma polis müdahale etmiştir?

  Ocak 2018'te Fransa'daki bir market zincirinde hangi üründe yapılan %70 oranındaki indirim müşteriler arasında kavgalara sebep olmuş ve duruma polis müdahale etmiştir?

  Dünyanın en çok izlenen yarışması Kim milyoner olmak ister'in 785. bölümünde 12 kasım  pazartesi akşamında sizlerin karşısında yayınlanan soruların cevaplarını en hızlı bir şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 

  Yarışmada sorulan ilginç sorulardan birinin cevabını sizler için en kısa sürede bulmaya ve sizlere sunmaya çalışıyoruz. 

  Cevabın yüklenmesi uzun sürer ise sayfayı yenileyerek bekleyebilirsiniz. Sizler için en doğru cevabı en kısa sürede bulmak için yanınızdayız. Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkürler

  Soru : Ocak 2018'te Fransa'daki bir market zincirinde hangi üründe yapılan %70 oranındaki indirim müşteriler arasında kavgalara sebep olmuş ve duruma polis müdahale etmiştir?

  A- Cips

  B- Kakaolu fındık kreması

  C- Kuru Yemiş

  D- Dondurma

  Cevap: Kakaolu Fındık Kreması


  Ocak 2018'te Fransa'daki bir market zincirinde hangi üründe yapılan %70 oranındaki indirim müşteriler arasında kavgalara sebep olmuş ve duruma polis müdahale etmiştir? için yorum yap :

  Ocak 2018'te Fransa'daki bir market zincirinde hangi üründe yapılan %70 oranındaki indirim müşteriler arasında kavgalara sebep olmuş ve duruma polis müdahale etmiştir? ilgili aklına takılan soruları sorabilir veya bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

   

  Bu sayfa için yorum yazılmamıştır ilk yorumu siz yazabilirsiniz.