• Almanya'nın Karlshure kentinde bir adam, hangi hayvanın yavrusunun peşine takılıp ısrarla takip etmesinden dolayı kendisini tehdit altında hissederek polisi aramıştır?

  Almanya'nın Karlshure kentinde bir adam, hangi hayvanın yavrusunun peşine takılıp ısrarla takip etmesinden dolayı kendisini tehdit altında hissederek polisi aramıştır?

  Soru: Almanya'nın Karlshure kentinde bir adam, hangi hayvanın yavrusunun peşine takılıp ısrarla takip etmesinden dolayı kendisini tehdit altında hissederek polisi aramıştır?

  A- Sincap

  B- Tavşan

  C- Tilki

  D- Rakun

  Cevap: Sincap

  Eğer sorunun cevabı yüklenmemişse siz soruya yorum yapana kadar cevap eklenecektir.Yorum yaptıktan sonra sayfayı yenilerseniz cevaba ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler...


  Almanya'nın Karlshure kentinde bir adam, hangi hayvanın yavrusunun peşine takılıp ısrarla takip etmesinden dolayı kendisini tehdit altında hissederek polisi aramıştır? için yorum yap :

  Almanya'nın Karlshure kentinde bir adam, hangi hayvanın yavrusunun peşine takılıp ısrarla takip etmesinden dolayı kendisini tehdit altında hissederek polisi aramıştır? ilgili aklına takılan soruları sorabilir veya bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

   

  user profile image
  Mustafa yorum yaptı.
  2018-12-10 20:59:02 tarihinde.

  Sincap

  Cevap Yaz