• 2015'te yapılan bir araştırmaya göre hangi hayvanın Avrupa'da yaşayanları eşlerine sadıkken, Amerika'da yaşayanları genellikle eşlerini aldatır?

  2015'te yapılan bir araştırmaya göre hangi hayvanın Avrupa'da yaşayanları eşlerine sadıkken, Amerika'da yaşayanları genellikle eşlerini aldatır?

  Dünyanın en çok izlenen yarışması Kim milyoner olmak ister'in 785. bölümünde 12 kasım 2018  pazartesi akşamında sizlerin karşısında yayınlanan soruların cevaplarını en hızlı bir şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 

  Yarışmada sorulan ilginç sorulardan birinin cevabını sizler için en kısa sürede bulmaya ve sizlere sunmaya çalışıyoruz. 

  Cevabın yüklenmesi uzun sürer ise sayfayı yenileyerek bekleyebilirsiniz. Sizler için en doğru cevabı en kısa sürede bulmak için yanınızdayız. Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkürler

  Soru : 2015'te yapılan bir araştırmaya göre hangi hayvanın Avrupa'da yaşayanları eşlerine sadıkken, Amerika'da yaşayanları genellikle eşlerini aldatır?

  A- Kokarca

  B- Kunduz

  C- Karga

  D- Güvercin

  Cevap: Kunduz


  2015'te yapılan bir araştırmaya göre hangi hayvanın Avrupa'da yaşayanları eşlerine sadıkken, Amerika'da yaşayanları genellikle eşlerini aldatır? için yorum yap :

  2015'te yapılan bir araştırmaya göre hangi hayvanın Avrupa'da yaşayanları eşlerine sadıkken, Amerika'da yaşayanları genellikle eşlerini aldatır? ilgili aklına takılan soruları sorabilir veya bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

   

  user profile image
  Cemil tuday yorum yaptı.
  2018-11-12 23:43:07 tarihinde.

  Kunduz

  Cevap Yaz

   

   

  user profile image
  Ahmey yorum yaptı.
  2018-11-12 23:42:52 tarihinde.

  Cevap kunduz

  Cevap Yaz

   

   

  user profile image
  Ömer yorum yaptı.
  2018-11-12 23:42:51 tarihinde.

  karga sanmıştım

  Cevap Yaz