• 2015'te yapılan bir araştırmaya göre filler TP53 adlı genden, insanlara kıyasla daha fazla kopyaya sahip olmaları sayesinde hangisine karşı daha dayanıklıdırlar?

  2015'te yapılan bir araştırmaya göre filler TP53 adlı genden, insanlara kıyasla daha fazla kopyaya sahip olmaları sayesinde hangisine karşı daha dayanıklıdırlar?

  Dünyanın en çok izlenen yarışması Kim milyoner olmak ister'in 784. bölümünde 10 kasım  cumartesi akşamında sizlerin karşısında yayınlanan soruların cevaplarını en hızlı bir şekilde sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 

  Yarışmada sorulan ilginç sorulardan birinin cevabını sizler için en kısa sürede bulmaya ve sizlere sunmaya çalışıyoruz. 

  Cevabın yüklenmesi uzun sürer ise sayfayı yenileyerek bekleyebilirsiniz. Sizler için en doğru cevabı en kısa sürede bulmak için yanınızdayız. Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkürler

  Soru : 2015'te yapılan bir araştırmaya göre filler TP53 adlı genden, insanlara kıyasla daha fazla kopyaya sahip olmaları sayesinde hangisine karşı daha dayanıklıdırlar?

  Cevap: Kansere


  2015'te yapılan bir araştırmaya göre filler TP53 adlı genden, insanlara kıyasla daha fazla kopyaya sahip olmaları sayesinde hangisine karşı daha dayanıklıdırlar? için yorum yap :

  2015'te yapılan bir araştırmaya göre filler TP53 adlı genden, insanlara kıyasla daha fazla kopyaya sahip olmaları sayesinde hangisine karşı daha dayanıklıdırlar? ilgili aklına takılan soruları sorabilir veya bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

   

  Bu sayfa için yorum yazılmamıştır ilk yorumu siz yazabilirsiniz.